Masz problem?

Nie jesteś sam!

Poznaj Jacka, Dezmo i Agentkę Suchy Poranek. Wyjaśnią Ci, czym jest nocne moczenie, odpowiedzą na Twoje pytania  i pomogą Ci
poradzić sobie z tym problemem.
Poznaj Jacka, Dezmo i Agentkę Suchy Poranek

Dezmo dzieli się pewnymi radami, aby pomóc innym dzieciom z problemem moczenia nocnego.

Jacek

Jacek. To chłopak taki jak Ty. Zdarzają mu się mokre poranne niespodzianki. Jacek nie wie, co ma zrobić z tym problemem. Czy ktoś mu pomoże?

Dezmo

Przybył z innej planety, aby z Tobą porozmawiać. Pomaga takim dzieciom jak Ty. Chce Ci pokazać, że nie jesteś sam.

Agentka Suchy Poranek

Masz problem? Agentka przyjdzie na ratunek. Rozdaje tysiąc uśmiechów, pomaga dzieciom moczącym się w nocy. Podpowie, co zrobić, aby rozwiązać ten problem.

Przygody Jacka

Jacek ma problem z moczeniem nocnym. Z tego powodu jest zawstydzony, unika zabawy z kolegami, jest zmęczony, więc w szkole nie uważa na lekcjach. To nie wina Jacka, że moczy się w nocy!

Nie jesteś sama! Nie jesteś sam! W Polsce problem z moczeniem nocnym ma aż 300 tys. dzieci powyżej 5. roku życia.1,2 Poznaj 5 najważniejszych faktów na temat moczenia nocnego.

Jacek ma problem moczenia nocnego. Nie wie, jak sobie z nim poradzić. Odwiedza go Agentka Suchy Poranek i zabiera Jacka do Sennego Miasteczka.

Jacek i Agentka Suchy Poranek odwiedzają Zuzię, która mieszka w Sennym Miasteczku. Zuzia moczy się w nocy. Agentka wyjaśnia, że to nie jest jej wina i tłumaczy, że moczenie nocne można wyleczyć!

Jacek, Agentka Suchy Poranek i Dezmo odwiedzają lekarza, aby dowiedzieć się, jak wyleczyć problem moczenia nocnego. Podpowiedzą Ci też, co robić, aby ograniczyć przypadki moczenia w nocy.

Czy wiesz, że przed snem nie powinno się jeść winogron? Wodniste owoce mogą nasilić problem moczenia nocnego. Sprawdź inne wskazówki Agentki Suchy Poranek, które pomogą Ci zmniejszyć problem moczenia.